30 cm Kalpli Konfeti

Facebook'ta Paylaş
30 cm Kalpli Konfeti
30 cm Kalpli Konfeti
  • Kalp Şeklinde Konfeti Yağmuru

Fiyat:   15 TL
Adet: *

   
Özellikler:

Kalp Konfeti

Siz de Patlatın bir Kalp Konfeti 

Sevdiklerinizle kutlayacağınız tüm özel günlerinizi daha da unutulmaz ve etkileyici kılmak istemez miydiniz? İşte özel anlarınıza dolu dolu romantizm katacak Kalp Konfeti karşınızda! Kullanımı son derece kolay olan Kalp Konfetiler ile hayata yağmur gibi yağan kalp şeklinde sevgiler patlatın! 

Doğum günleri, Evlilik yıl dönümleri, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Yılbaşı gibi özel günler, sevdiklerimizle birlikte neşe ve mutluluk içerisinde geçirmek istediğimiz en eğlenceli tarihler. Yılda sadece bir kez kutlanan ve bir sonraki için tam bir yıl beklememiz gerekecek olan bu anlamlı günleri unutulmaz kılmak gerekiyor! Bunun için de, diğer sıradan günlerden daha farklı bir takım hazırlıklar yapmak ve günün anlamına uygun programlar yapmak gerekiyor öyle değil mi? İşte şayet partinize romantik bir etki katmak ve eğlencenize sevgi aşılamak istiyorsanız, Kalp Konfetiler bunun için mükemmel bir tercih olacaktır. 

Hangi bayan romantik sürprizlerden hoşlanmaz ki! Gösterişten hiç hoşlanmam diyen bayanların bile, patladığında %100 etkileneceği Kalp Konfetiler artık gebzehavaifisek com da! Her biri tek tek kalp şeklinde hazırlanmış olan konfetiler, patlatılmaya hazır silindir şeklindeki özel kutusu içerisinde! Bir kıza ilan-ı aşkta bulunmak istediğiniz anlarda, Eşinize evlilik yıl dönümünüzde veya sevgilinize sevgililer gününde romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız Kalp Konfeti tam size göre! Düğünlerde, sünnet, nikah veya benzeri organizasyonlarda patlatın bir kalp konfeti, ortamı romantizme boğun! Silindir şeklindeki yapısı ve son derece kolay kullanımı ile Kalp Konfetiler tüm özel anlarınıza sağanak şeklinde sevgi yağdırıyor.  


Kalp Şeklinde Konfeti Nasıl Patlatılır?

Kalp Yaprakları Konfetiyi patlamak oldukça kolay! Eğer merak ediyorsanız, aşağıdaki adımları okuyabilirsiniz.  

  • Ürün, silindir şeklindedir ve yaklaşık olarak 30 cm uzunluğundadır.
  • İlk olarak silindir şeklindeki Kalp Konfetinin üst tarafındaki kağıdını yırtıyorsunuz.
  • Tüpün üst tarafını bir elinizle sıkıca tutuyorsunuz.
  • Tüpün alt tarafında bulunan oku ise belirtilen yönde çeviriyorsunuz.
  • İşte şimdi tam bir görsel şölen anı! 
  • Sağanak şeklinde yağan kalp konfetiler karşınızda.
  • Bu Ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün Kargoya teslim edilmektedir. 

Lütfen Stoklarda Problem Yaşamamak İçin 
Siparişlerinizi verirken 0 (262) 641 81 81 den ürünün stok durumunu sorunuz.

Görüntülenme Sayısı :1064

Eklendiği Tarih: 11.09.2018

a